Piedošanas spēks

Semināra jautājumi:

  • Kur rodas aizvainojumu saknes?
  • Kā aizvainojumu krāšanās ietekmē mūsu dzīvi?
  • Kā un kāpēc iemācīties piedot?
  • Kā iemācīties lūgt piedošanu?

Galvenie iemesli, kas cilvēkam izraisa aizvainojumu.

  • Aizvainojums-manipulācija – apzināta manipulācija, lai radītu vainas izjūtu otrā cilvēkā. Šāda uzvedība visbiežāk piemīt bērniem.
  • Nepiepildītas cerības – bieži vien mums šķiet, ka visi domā tāpat kā mēs. Tā arī ir galvenā problēma. Nē! Visi nedomā tāpat kā mēs! Bieži mēs apvainojamies uz cilvēku tikai tāpēc, ka neesam no viņa ieguvuši to, ko paši esam iztēlojušies.
  • Nespēja piedot – šis ir būtisks iemesls, kas veicina aizvainojumu krāšanos un veselības stāvokļa pasliktināšanos. Bieži cilvēks neapzināti apvainojas, nesaprotot, kāpēc viņš ir apvainojies. Citos gadījumos apzināti nevēlas piedot un pieņem „aizvainotā” lomu.

Šie iemesli var izraisīt dažāda veida aizvainojumu veidus: netīšus, slēptus, apzinātus un iedomātus.

Mums ir jāsaprot, ka informācija no aizvainojumiem pati par sevi nekur nepazūd. Liela daļa aizvainojumu veido psihosomatiskās saslimšanas, enerģijas kritumu, barjeras karjeras izaugsmē un biznesā, finanšu plūsmā, attiecībās, personības izaugsmē utt.

Mūsu seminārs paredzēts tam, lai palīdzētu jums atbrīvoties no barjerām un sniegtu izpratni par piedošanas spēku un rezultātiem.

Lai no barjerām atbrīvotos ātrāk, seminārā jūs apgūsiet tehnikas, kā atbrīvoties no aizvainojumiem. Semināra gaitā notiks lekcijas, seansi, prakses un meditācijas, kas vērstas uz atbrīvošanos no negatīvām emocijām, ko izraisa aizvainojumi.

Piedošanas prakse – viena no svarīgākajām un specīgākajām atveseļošanās, dzīves kvalitātes uzlabošanas un garīgās izaugsmes praksēm.


 Semināru vada sertificēti starptautiska līmeņa pasniedzēji un speciālisti

Irina Baidake un Viktor Baidak

European Federation of Wellness Technologies vadītāji,

Pasaules veselības aprūpes organizācijas locekļi.

Pierakstīties uz semināru

Dažas atsauksmes pēc semināra:

Man ļoti patika šis seminārs. Esmu ieguvusi tik daudz jaunu zināšanu un emociju, tik daudz mīlestības. Es sapratu, ka tēvam piedevu jau iepriekšējā reizē, bet mātei spēju piedot tagad. Viņu vairs nav starp mums, un man tas bija ļoti nozīmīgi. Liels paldies par Jūsu darbu.

Olga G.

Liels paldies Irīnai un Viktoram par semināru „Piedošanas spēks”. Informācija ir dziļa, daudzpusīga. Transformācija ieslēdzās un joprojām turpinās. Ļoti priecājos, ka izmantoju šo dzīves iespēju, ka pārvarēju savas barjeras, bailes, nedrošības. Pateicos, mīlu. 

Rimma Č.

Ļoti forši! Kopumā viss bija augstā līmenī. Materiāls tika pasniegts tā, ka ikviens to varēja labi saprast. Galvenais – seminārs palīdzēja ieraudzīt problēmas, kuras mēģināju risināt patstāvīgi, bet pasniedzēji ievirzīja pareizajā virzienā un pastāstīja par lieliskām piedošanas tehnikām. Ar lielu mīlestību un pateicību pret Irīnu un Viktoru, un vēlmi satikties vēlreiz.

Marina G.

Paldies! Seminārs ir ļoti labs, interesants, izzinošs. Seminārs ļāva izprast piedošanas tehniku, palīdzēja man piedot vecākiem, draugiem un neveiksmēm.

Larisa N.

Pasākums man patika. Viss bija lieliski. Milzīgs pozitīvas enerģijas lādiņš. Man ir liels prieks, ka apmeklēju jūsu semināru. Rakstīt ir grūti, tik daudz emociju!!! Ar nepacietību gaidu jaunus seminārus.

Igors B.

Vārdos nevar izteikt, tas ir jāizjūt ar dvēseli. Tikai Pasniedzēji spēj sniegt šo izjūtu. Paldies Pasniedzējiem, Irīnai un Viktoram, par viņu lielisko durbu, kas sniedz mums šādas zināšanas. Es jūs mīlu.

Irēna Z.

Man ļoti patika seminārs. Daudz emocijas. Liels paldies Jums par šo semināru.

Kristīne K.

Šis seminārs man deva ļoti daudz emociju, mīlestību. Lika saprast kāpēc mīlot Tēvu itkā nav līdz galam, izrādās ir aizvainojums nav tik liela mīlestībā bernībā kā es to vēlējos. Mīļš jums paldies vēlu jums spēku un veselību.

Aigars B.

Kosmoenerģetika man ir palīdzējusi atrast atbildes uz daudziem jautājumiem, palidzēja saprast sevi, iemīlet sevi nedarīt sev pāri. Piedot apkārtējiem. Kopš esmu ar kosmoenerģētikiem, esmu mainījusies pa 360 grādiem.

Paldies jums par lieliskajām, meatņemajām zināšanām un palīdzību ko esat man sanieguši. Paldies, ka palīdzat ieraudzīt dzīvi citām acīm. Liels paldies.

Dace M.

Manuprāt ļoti noderīgs, vajadzīgs seminārs. Katram cilvēkam ir vajdzīga palīdzība prast atrast pareizo atbildi uz saviem sasāpējušiem jautājumiem. Saprast cēloni notiekošam un to pareizi atrisināt. Katrai lietai un rīcībai ir sakne kura ir jāārstē nevis tikai auglis.

Daiga D.

Seminārs bija man nepieciešam, jo sapratu kādu ietekmi uz manu dzīvi atstāj aizvainojumi uz cikvēkiem. Prakksē ozjūtu atbrīvošnos no aizvainojumiem, kuri radušies bērnība.

MaIja P.

Nezināju, kas agaida šajā pasākumā. Ļoti daudz emociu. Paldies par iespēju satikt sevi bērnībā. Par piedošanas spēku semināru nevar būt par daudz.

Zita P.