Mīlestība. Savstarpējās attiecības. Labklājība.

Seminārā izskatās svarīgākos savstarpējo attiecību jautājumus:

  • Viņš un viņa;
  • Attiecības ģimenē un ar apkārtējiem;
  • Mātes un bērna attiecības no pirmajām dzīves dienām un to ietekme uz nākotnes labklājību

Mēs pastāstīsim, kādā veidā zemapziņā tiek ieliktas negatīvās programmas, kas turpmāk „valda” pār cilvēka dzīvi, nosaka viņa nākotnes statusu, sociālo un materiālo stāvokli.

Kādas mātes darbības veicina normālu bērna psihiskā aparāta attīstību, un kādas darbības rosina bērna slieksmi uz perversijām, psihozi, depresijām, alkoholismu, narkomāniju, nelāgiem ieradumiem.

No kurienes rodas skopums, izšķērdība, nespēja nopelnīt naudu un pārliecināti iet pa savu dzīves ceļu. Kā iemācīties pareizi attiekties pret naudu un materiāliem labumiem.

Ko var iesākt, lai izietu no sarežģītām dzīves situācijām, un kā atbrīvoties no barjerām un negatīvām programmām, kas ieliktas bērnībā vai iegūtas dzīves procesā.

To ir svarīgi zināt ikvienam cilvēkam – topošajiem vecākiem, mammām un tētiem, vecmāmiņām un vectētiņiem!

Semināros jūs uzzināsiet arī par pieaugušo dzīves problēmu cēloņiem: nelaimīgas laulības, no kurienes rodas problēmas, un kā tās saistītas ar neprasmi pelnīt naudu.

Pats galvenais – mēs pastāstīsim, kā labot un mainīt jūsu dzīves situāciju. Tiks rīkoti seansi un meditācijas, kas vērstas uz attiecību harmonizēšanu un uzlabošanu, uz finanšu bloku noņemšanu un materiālā stāvokļa uzlabošanu, kā arī visi dalībnieki iegūs informāciju par dažādām tehnikām darbam pašam ar sevi.

Semināru vada sertificēti starptautiska līmeņa pasniedzēji un speciālisti

Irina Baidake un Viktor Baidak

European Federation of Wellness Technologies vadītāji, 
Pasaules veselības aprūpes organizācijas locekļi.

Pierakstīties uz semināru