Par mums

Kas ir Health Energy Center?

Atveseļošanās centrs Health Energy tika izveidots 2007. gadā, lai sniegtu profesionālu palīdzību cilvēku garīgā un fiziskā stāvokļa atveseļošanā.

Centrs sniedz pakalpojumus iekšējās enerģijas un organisma imunitātes stiprināšanā, karjeras un biznesa rezultātu uzlabošanā, lai harmonizētu savstarpējās attiecības ģimenē un ar apkārtējiem cilvēkiem, spēju atklāšanā un baiļu likvidēšanā.

Centra speciālisti izmanto mūsdienīgas atveseļošanās metodes, kas balstītas Austrumu praksē un zināšanās, vada relaksējošus seansus, atveseļošanās seansus, specializētus seansus konkrētu situāciju atrisināšanai un meditāciju. Izmantojot šīs metodes, mūsu atveseļošanās centrs palīdz cilvēkiem sasniegt lieliskus rezultātus dzīvē un garīgajā harmonijā.

Kam paredzēts Health Energy Center?

Mēs piedāvājam savus pakalpojumus visiem, kas vēlas iegūt spēcīgu veselību un imunitāti, gūt panākumus karjerā un biznesā, atrast ģimenes labklājību un laimi, attīstīties garīgi un dzīvot bez bailēm.

Mūsu klienti – tie ir biznesmeņi, ārsti, psihologi, skolotāji, valsts amatpersonas, bērni un dažādu sfēru speciālisti. Mēs sniedzam kompleksus pakalpojumus ģimenēm un dažāda vecuma cilvēkiem.

Health Energy Center mērķis

Sabiedrība, kurā cilvēki ir fiziski un garīgi veselīgi, attīstās un zina, kā rūpēties par sevi un savu ģimeni.

Sazināties ar mums