Kā noris seansi

Ārstnieciski-atveseļojošie seansi noris bez medikamentu, zālīšu un hipnozes palīdzības.

Seansa ilgums ir no 40 minūtēm līdz 1 stundai.

Seansa laikā kompleksā veidā aura tiek attīrīta no energoinformācijas destrukcijām – jebkura veida burvestību un ietekmju noņemšana (lāsti, celibāta vainags, zombēšana), atbrīvošanās no dēmoniem, sistēmu un orgānu korekcija un atveseļošana. Seansos ne tikai tiek novērsta problēma, kuras dēļ cilvēks vērsies pēc palīdzības, bet arī tās izraisošo iemeslu ķēde – kā veselības, tā arī likteņa ziņā.

Seansus nepieciešams apmeklēt kursu veidā. Viens kurss no 7 līdz 15 seansiem, pēc tam pārtraukums no 2 nedēļām līdz 1,5 mēnesim.

Seansu laikā sasniegtos rezultātus diagnosticējam pēc pātraukuma beigām. Pātraukums ir medicīniskās brīvdienas, kuru laikā norisinās svarīgi atveseļošanās procesi, kas uzsākti seansos.

Kursa laikā norisinās bezkontakta un kontakta seansi (pastiprināts darbs ar čakrām un problemātiskiem orgāniem). Kurss sākas ar 2-3 bezkontakta seansiem, tad atkarībā no problēmas kontakta un bezkontakta seansi tiek veikti pamīšus. Seansu iziešanas procesā noris personības harmonizēšana, garīgā izgausme, intelektuālo un radošo spēju uzlabošanās, atbrīvošanās no depresijas, noguruma, bailēm, palielinās energopotenciāls, pakāpeniski atjaunojas organisms. Novērojamas izmaiņas grūti audzināmu bērnu un pusaudžu uzvedībā. Ar laiku nostabilizējas situācija biznesā, attiecībās, rodas veiksme darbos, mīlestībā, karjerā.

Pierakstīties pakalpojumam