Fotoauras diagnostika

Aurabuk ir novatoriska un unikāla ierīce cilvēka auras un čakru vizualizēšanai:

Ir zināms, ka cilvēka aura ir viņa pasaules projekcija.

Aurabuk ierīcē ir iestrādāta visu rokas bioloģiski aktīvo punktu reģistrācija. Tieši Aurabuk var droši nosaukt par jaunās paaudzes ierīci, kas spēj vizualizēt cilvēka auru, čakras, to struktūru, dinamiku un krāsu, formu un rotēšanas fāzes, enerģijas balansu, kuru tās satur.

Aura

Viens no cilvēka parametru pamatiem – auras krāsa. Ikvienam no mums ir piešķirta noteikta krāsu attiecība. Dabā nepastāv divu analoģisku biolauka krāsu kompozīciju. Pat minimāli atšķirīgas kompozīcijas tiks fiksētas (to pamatā – krāsu vibrācijas, kuras ir individuālas). 

Ierīce parāda auras pilnību, tās spēku, formu, deformāciju, ietekmju, negatīvas informācijas esamību vai neesamību.

Cilvēka čakras

Katrs krāsas centrs ir saistīts ar noteiktu dzīves līmeni, kā arī ar noteiktu aspektu fiziskā un garīgā ziņā. Pat mīmika un žesti nespēj sniegt tik daudz informācijas, kā to spēj krāsas.

Iņ un Jaņ

Šī programma spēj atspoguļot cilvēka un viņa organisma īpatnības psiholoģiskā un fizioloģiskā plānā.

Prāts-Emocijas Diagramma

Ietver šādu faktoru attiecības:

  • Kreisā smadzeņu puslode atbild par loģiku un saprātu;
  • Labā smadzeņu puslode ir tēlaina, atbild par emocijām un abstrakto domāšanu.

Stabilitāte – Asums – Izpratne Diagramma

Ļauj noteikt šo īpašību dominanci personībā, veidojot to korelāciju personībā:

  • Stabilitāte: cilvēks pilnā mērā valda pār sevi, ir mierīgs, saglabā paškontroli, piemīt savaldība kā priekā vai bēdās, tā arī veiksmē, grūtībās;
  • Asums: personību raksturo paaugstināta uzbudināmība, asa vai pat rupja savu interešu un pozīciju izrādīšana, šāds cilvēks ir vērsts uz cīņu, sacensību;
  • Izpratne: cilvēks paliek mierīgs jebkurās dzīves situācijās, viņam ir attīstīta izturība, spēja apdomāt un uztvert no ārpasaules nākošo informāciju, uzturēt saprātīgu rīcību.

Diagramma „Garīgais – Racionālais – Fiziskais”

Gara, prāta un fiziskā stāvokļa trīsvienība var radīt harmoniju un prieku cilvēka dzīvē, līdzsvarot to, sasniegt līdzsvaru visās būtības jomās. Katrs no kādā veidā cenšas panākt harmonisku ķermeņa, gara un prāta līdzsvaru.

Šis balanss neļaus dvēselei zaudēt savu līdzsvaru pat tad, ja ir saskarsme ar sākotnēji šķietami nepārvaramām grūtībām. Ja garīgo, racionālo un fizisko aspektu līdzsvars ir pareizs, tad enerģija cilvēka čakrās virsās pareizi (kā pulkstenis).

Wu Xing cikls

5 elementi (uguns, koks, zeme, ūdens, metāls) mijiedarbojas divos ciklos: savstarpējā veidošanās un savstarpējā kontrolē. Tieši starp šiem pieciem elementiem tiek izplatīta dzīves enerģija. Ja enerģija ķermeņa iekšienē pārvietojas normāli, tad arī neradīsies veselības problēmas.

Ar Aurabuk iegūtie dati ir uzticami, un tos nav iespējams viltot. Tiek uzrādīts ne tikai patiesais cilvēka veselības stāvoklis (gan apziņas, gan zemapziņas), bet arī vibrācijas, kas norisinās auras krāsā. Cilvēks ne tikai saņems pilnu izpratni par to, kas atrodas viņa auras krāsu gammas pamatā, bet arī uzzinās, kā čakru iekšienē izplatās enerģija. Šo faktoru kopuma uzziņa ir pietiekama, lai pilnībā novērtētu cilvēka enerģētisko, psihofizioloģisko un emocionālo stāvokli.

Pierakstīties pakalpojumam