Atklāts senču spēka noslēpumu!

Saulgriežu dienās 22.-24.jūnijā notika mūsu seminārs-retrīts "Senču spēka avots". Noderīga informācija un prakse bija patīkami apvienota ar atpūtu.

Visas trīs dienas bija pilnas ar svarīgām zināšanām kuras var pielietot dzīvē, meditācijās kuru mērķis bija novērst informāciju un mantojuma negatīvo ietekmi uz ģimeni.


Semināra dalībnieki saņēma senču enerģijas atjaunošanas praksi un iemācījās attīstīt un nostiprināt senču enerģiju panākumiem, dzīves spēkam, izaugsmei, laimīgām, harmoniskām attiecībām un pēcnācēju veselībai.

Jāatzīmē, ka Lizari retrīta pasākuma vieta ir unikāla pēc savas būtības un izvietojuma: mājīgas un aprīkotas semināru telpas, ērti viesnīcas numuri, izsmalcināts veģetārs ēdiens, skaista daba. Tas viss veicināja efektīvu, dziļi emocionālu darbu katram semināra dalībniekam. Līgo svētkos sagaidīja ugunskurs un gards ēdiens!

Esam pateicīgi visiem retrīta dalībniekiem, kuri ieradušies ne tikai no dažādām Latvijas pilsētām, bet arī no ārzemēm.

Aicinām visus ieinteresētus uz mūsu nākamo retrītu "Mīlestība, attiecības un labklājība", kurš notiks 18. un 19. augustā Starptautiskajā Kultūras un izglītības centrā Lizari. Programma un retrīta apraksts tiks pievienots vēlāk. Informācija un pierakstīšana pa tālruni 29723256.


Atsauksmes par retrītu:


Paldies ka bija iespēja apjaust un saprast savas saknes. Mainīt/ uzlabot dzimtas stāstu. Jauki, ka šāda veida retrītus varētu rīkot šādās tīrās enerģētisks vietās.
Signe. Ž.

Esot 3-īs dienu semināra-retrītā darbs ar dzimtu, dzimtas spēks pārliecinos, kārtējo reizi, ka attiecības kārtot var un vajag kārtot nepartraukti. Retrīts dod ļoti lielu drosmi un spēku. Vēlreiz liels paldies.
Evija K.

Без многословия!.. Профессионально, не навязчиво, аккуратно, внимательно, контактно, дружно.
Виктор Ц.

Ретрит замечательный, место особое, люди на глазах меняются, побольше бы таких вечеров желаю вам!
Артур А.


Большое спасибо вам за ретрит, знания и умение ими делиться.
Ливия К.

0