Ar jauniem spēkiem atveram ceļu pretī komfortablai un veiksmīgai dzīvi

No 12. līdz 15. augustam norosinājās Retrīts, kurā ietilpa arī veselības un ķermeņa attīrīšanas prakses. Health Energy Center vadītāji un vadošie speciālisti Viktors Baidaks un Irina Baidake satika dalībniekus gleznainā un mājīgā kempingā ar skaistu panorāmu pie Ciriša ezera.

Katru Retrīta dienu tika aizvadītas prakses, kas vērstas uz cilvēka veselību un labklājību. Tika lasītas lekcijas par veselības un enerģijas atjaunošanu un nostiprināšanu, par savstarpējām attiecībām, par materiālo un finansiālo labklājību.


Visaugstākās kategorijas speciālists kosmoģenerģētikas jomā Viktors Baidaks veica atveseļojošos un specializētos seansus dalībniekiem un Iniciācijas praktiķos saviem mācekļiem, kā arī katru dienu sniedza atbildes uz dalībniekus interesējošiem jautājumiem. Simply Meditation sertificētā speciāliste Irina Baidake praktiķiem mācīja meditācijas metodes relaksācijai un stresa novēršanai. Sertificētā aromterapeite – Aļona Zaporožčenko vadīja lekciju par dažādu ēterisko eļļu īpašībām, to pozitīvo ietekmi uz cilvēka labsajūtu un enerģētiku. Dalībniekiem bija iespēja izjust eļļu aromātus un iedarbību, apmeklēt Raindrop un galvas masāšas seansus ar ēterisko eļļu izmantošanu, un pēc tam izpeldēties dziedinošajā ezera ūdenī. Tāpat dalībnieki apmeklēja meses Aglonas bazilikā un iepazinās ar Aglonas svētvietām, unikālo kompleksu „Kristus karaļa kalns” un „Maizes muzeju”.


Milzīgs paldies visiem retrīta dalībniekiem!

Ceram, ka jūs atpūtāties, smēlāties jaunus spēkus un esat gatavi sasniegt jaunus mērķus.


Dažas atsauksmes no dalībniekiem: Irina un Viktor, es gribētu pateikties par tik dziļa un efektīva retrīta organizēšanu. Retrīta programma bija bagātīga un ļoti izzinoša. Retrīta ietvaros teorētiskā un praktiskā līmenī tika izskatīti galvenie dzīves aspekti, kas ir būtiski katram cilvēkam – harmonisku attiecību veidošana ar vecākiem un radiniekiem, problēmu cēloņi attiecībās, ģimenes karmas ietekme uz cilvēka dzīvi. Bet visnozīmīgākais kosmoenerģētiķiem, protams, ir detalizētas konsultācijas par darba metodiku, jaunas iesvētības un lielais atveseļojošo un specializēto seansu daudzums. Pateicoties labi pārdomātajai retrīta programmai, šādu bagātīgu programmu sanāca apvienot ar ikdienas meditācijām, Aglonas bazilikas, „Kristus karaļa kalna”, Čertoka ezera apmeklējumiem, kā arī dalību Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos. Paldies par zināšanām, seansiem un brīnišķīgi pavadīto laiku Latvijā! 

J.K.


Retrīts Aglonā svētku laikā ilgs paliks atmiņā. Laiks bija brīnišķīgs – silti, saulaini. Daba ir brīnišķīga, daudz ezeru, koptu pļavu, ziedu. Retrītā piedalījās daudzi interesanti cilvēki no dažādām valstīm. Programmā bija ļoti interesanti, jauni materiāli un praktiskie vingrinājumi. Es uzzināju daudz ko sev nepieciešamu un interesantu. Pateicos saviem skolotājiem Irinai un Viktoram Baidakam par šāda brīnišķīga pasākuma organizēšanu. 

L.K.


Esmu bezgalīgi pateicīgs Viktoram un Irinai par brīnišķīgo retrīta organizēšanu un vadīšanu Aglonā. Šīs dienas bija ļoti interesantas un intensīvas! Katru dienu (un pat vairākas reizes dienā) norisinājās atveseļošanās seansi, meditācijas, iniciācijas, speciāli seansi materiālās labklājības veicināšanai, ķermeņa atjaunošanai, attiecību harmonizēšanai. Un tas viss notika uz pasakaini skaitas dabas fona, ieskauti spēcīgā Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku enerģijā! Es ikvienam ieteiktu piedalīties šādos retrītos ar Viktoru un Irinu! 

E.G.


0